Seriál ZNAČKY ZO ZÁKULISIA: 1. Obchod

Týmto postom začíname viacdielný seriál o tom ako vzniká vysielanie, kto ho robí, aké značky a programy používame, koľko času to zaberá a veľa ďalších vecí z ktorých budete môcť vidieť, že za tvorbou vysielania je obrovský kus práce.

Veľkou výhodou je, že Rádio WOW patrí medzi mladé rádio, ktoré tvorí kolektív mladých dynamických ľudí. Neustále sa snažíme ísť s dobou. Preto Vám v prvej časti seriálu ukážeme ako a na čom funguje srdce nášho rádia – obchodné oddelenie. Bez neho by totiž nemohlo vzniknúť vysielanie.

CRM systém na správu klientov – vTiger:

system-vtigerNa správu klientov používame prepracovaný systém vTiger, ktorý naši programátori upravili pre potreby regionálneho rádia. Systém uľahčuje prácu obchodníkom a prináša dokonalý prehľad v agende.

 

Fakturácia – SuperFaktúra.sk:

Superfaktúrou vytvárame faktúry. Pri zadaní objednávky cez náš web sa faktúra prostredníctvom API rozhrania vytvorí automaticky. Okrem toho naše faktúry obsahujú aj revolučnú technológiu jednoduchých úhrad cez QR kód, ktorý stačí odfotiť prostredníctvom aplikácie od Vašej banky a bezpečne uhradiť. Všetky naše PDF faktúry obsahujú aj link na úhradu ONLINE cez platobný systém TrustPay.sk

 

 Webhosting a emaily – Websupport.sk:

webSupport_logoAk chceme byť najlepší v poskytovaní obchodných služieb, musíme spolupracovať s najlepšími. Websupport je počtom zákazníkov jednotka na Slovenskom trhu. Využívame ich webhosting a mailhosting.

 

Úhrada bártrom cez Bartershop:

Rádio WOW je členom bártrového systému  BARTERSHOP.sk. Pre niektorých klientov je jednoduchšia úhrada svojim tovarom alebo službami. Myslíme aj na nich. Pre využitie bártru musíte byť členom systému  BARTERSHOP.sk (bezplatná registrácia).

 

Vizitky a propagačné tlačoviny – HromadnáTlač.sk

logo-fbRádio WOW je známe tým, že investuje aj do oblasti svojej propagácie. Dáva si záležať na tom, ako propaguje svoje služby. Všetky tlačoviny pre nás tlačí HromadnáTlač.sk od spoločnosti EM Technologies s.r.o.. Vizitky, letáky, brožúry, samolepky, audiovizitky na CD, poukazy, pozvánky, personalizované dopisy a pod.

 

 

Reklamné hromadné emaily – HromadnýMail.sk:

logo-hmNeodmysliteľnou súčasťou modernej firmy je i využívanie email marketingu, čiže informovanie poslucháčov cez email o tom, čo je nové v rádiu. Taktiež infomujeme obchodných partnerov o nových akciových ponukách. Slovenský systém HromadnýMail.sk je pre nás maximálne vyhovujúci.

 

 

Autá a ich servis – Auto GRÁČ:

autograc-logoO funkčnosť a spoľahlivosť našich áut sa stará náš partner Auto Gráč. Pre nás ako firmu je dôležitá rýchlosť a spoľahlivosť. To nám dokáže zabezpečiť táto spoločnosť. Nemusíme sa báť, že nám auto zlyhá na ceste ku klientovi.

 

Ďalšie značky:

Dokumenty tlačíme na tlačiaňach HP, Canon a Xerox. Telefonujeme cez O2, Samsung a iPhone. K internetu nás pripája PBI a SWAN, záložná DSL linka je od  Telekom-u. Tablety sú online vďaka 3G internetu od T-mobile. Wifi v kancelárii zausťujú značky Cisco a TP-link. Servery máme v serverovni firmy SkyLAN s.r.o. Naše vysielanie počúvame v kancelárii na receiveri Yamaha. Konektivitu na vysielačoch zabezpečuje Kinet, Skylan, Swan a RadioLAN.

 

Seriál ZNAČKY ZO ZÁKULISIA: 1. Obchod
5 (100%) Celkom 1 hlas[ov]

Žiadny komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.