Včera v noci vyhasol v okrese Trenčín mladý ľudský život

K dopravnej nehode, pri ktorej vyhasol zbytočne mladý ľudský život došlo v nedeľu večer (dňa 2. augusta o  22.38 hod.)  Mladý vodič Lukáš (21 r.)  z okr. Trenčín jazdil na  Škode Octavia po ceste I/50 v smere od Trenčína smerom na Bánovce nad Bebravou. Pri prejazde tiahlou ľavotočivou zákrutou z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru, kde sa čelne zrazil s oproti jazdiacim vozidlom Scania s návesom, ktoré viedol 52-ročný Jozef z Horných Vesteníc. V dôsledku nárazu bolo odhodené  vozidlo Škoda vpravo mimo cestu a vozidlo Scania s návesom sa prevrátilo na pravý bok a následne zhorelo (viď foto).

Pri dopravnej nehode došlo k ťažkým zraneniam mladého vodiča, ktorý na mieste podľahol a k ľahkému zraneniu vodiča nákladného vozidla, ktorý bol odvezený Rýchlou zdravotnou pomocou na ošetrenie do Fakultnej nemocnice v Trenčíne. Na mieste dopravnej nehody bol prítomný aj  súdny znalec z odboru cestná doprava.

Alkohol u vodiča nákladného vozidla zistený nebol. U Lukáša bude vykonaná analýza krvi na zistenie prítomnosti alkoholu v organizme. V tejto veci  poverený príslušník Okresného dopravného inšpektorátu začal trestné stíhanie vo veci prečinu Usmrtenia. Príčina a miera zavinenia dopravnej nehody je v štádiu vyšetrovania.

DSC_0079 DSC_0040 DSC_0004 DSC_0010

Včera v noci vyhasol v okrese Trenčín mladý ľudský život
5 (100%) Celkom 1 hlas[ov]

Žiadny komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.