Ako pripraviť dieťa do školy? Spýtali sme sa psychologičky

Nástup do školy, zvlášť do prvej triedy môže byť pre dieťa i rodičov náročný? Ako pripraviť dieťa aby sa nebálo a zvládlo svoj životný krok? Spýtali sme sa detskej psychologičky RnDr. Rudolfy Novotnej. Vypočujte záznam rozhovoru.

Ako pripraviť dieťa do školy? Spýtali sme sa psychologičky
5 (100%) Celkom 3 hlas[ov]

3 komentáre

  • Táňa Biksadská 3. septembra 2015 Odpovedať

    Naozaj sa Vám podarilo vybrať vysoko aktuálnu tému s odborníčkou Dr.Novotnou,ktorá veľmi erudovane a prístupne poradila rodičom, ako uľahčiť citlivým deťom zaradiť sa do kolektívu.Tiež si myslím,že podceňovať tento krok, môže byť pre deti niekedy aj nebezpečné.

  • Peter Drábik 1. septembra 2015 Odpovedať

    Pani doktorka Novotná je nielen úžasný človek ale aj vysoko erudovaný odborník v oblasti psychológie. Pre mňa je vždy veľký zážitok keď sa s ňou môžem rozprávať. Jej jasne formulované postoje mi vždy pomohli správne sa rozhodnúť v profesíjnom živote. Prajem vela zdravia a rozdávajte múdrosť tak ako doteraz.

  • Beáta Bridová 31. augusta 2015 Odpovedať

    Ďakujeme, že nám rodičom aj cestou rozhlasu WOW pomáhate prekonať takéto výnimočné, ale i náročné okamihy našich ratolestí… Chválim Váš výber p. psychologičky a profesorky p. Novotnej ktorej rady by sme si mali všetci rodičia vziať k srdcu… Ďakujem..

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.