Policajti z Prievidze žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnej osobe – NÁJDENÁ

luptákováDnes (dňa 26. októbra) podvečer na políciu v Handlovej oznámil syn nezvestnosť svojej matky Marty Luptákovej. Marta dnes odišla z miesta odišla z miesta svojho trvalého bydliska na neznáme miesto a vzala si so sebou väčšie množstvo rôznych druhov liekov(asi päť balení). Jej syn zistil neprítomnosť svojej matky dnes popoludní, keď prišiel z práce. Zdravotný stav nezvestnej Marty nie je dobrý, trpí úzkosťami a depresiami. Menovaná v poslednej dobe mala také stavy, že hovorila o tom, že sa nedožije Vianoc. Ambulantne sa lieči na psychiatrii.

Popis osoby:

Marta je asi 158 cm vysoká, má pochudnutú a strhanú tvár. Vlasy má rovné, prešedivené, dlhé asi 7 cm a farbené do hneda. Nosí dioptrické okuliare.

Popis oblečenia:

pravdepodobne má oblečené čierne nohavice, tmavú zimnú vetrovku so zapínaním na zips pravdepodobne bordovej farby a obuté mala čierne koženkové topánky.
Pani Marta má na krku dve zlaté retiazky. Na jednej z nich je znamenie zverokruhu- Strelec a na druhej písmeno M.

Zvláštne znamenia:

Má problémy s chôdzou

 

AKTUALIZÁCIA 27.10.205 o 13:00

Policajti z Prievidze odvolali pátranie po Marte Luptákovej. Pani Marta bola dnes dopoludnia na základe pátracej policajnej akcie nájdená. Bola podchladená a v zlom zdravotnom stave, ktorý si vyžadoval okamžitú lekársku pomoc.

Policajti z Prievidze žiadajú občanov o pomoc pri pátraní po nezvestnej osobe – NÁJDENÁ
Ohodnoť článok

Žiadny komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.