Rádio WOW už aj v Púchove, Považskej Bystrici a Dubnici n.V.

Dobrá správa pre všetkých fanúšikov Rádia WOW. Vaše obľúbené Rádio WOW dnes rozšírilo svoje pokrytie o 6 nových vysielačov. Nejde však o úplne nové vysielače ale frekvencie patriace Rádiu Go Deejay (býv. Šláger).

Dnes, krátko po 16tej hodine sa z týchto vysielačov ozvalo Rádio WOW. Vysielaný program je zatiaľ rovnaký ako vysielalo Rádio WOW doteraz. Nie je tajomstvom, že Rádio WOW sa od svojho vzniku snaží pokryť celý trenčiansky región, frekvencii je však málo a koordinácie trvajú roky. Po dohode s Rádiom Go Deejay, ktorému patria vysielače, sa tieto dve rádia zlúčia.  Značka Šláger týmto krokom na Slovensku oficiálne končí. Rádio Go Deejay bude preberať približne 70% vysielania Rádia WOW, predovšetkým moderované denné vysielanie a naopak Rádio WOW bude preberať večerné vysielania Rádia Go Deejay či rôzne tanečné relácie. Program bude vyrábaný v štúdiu Bánovciach nad Bebravou na Ul. A.Kmeťa, no v pláne je i nové štúdio na námestí Ľ. Štúra v dome služieb.

Zlúčenie prináša aj pár zaujímavých situácii. Rádio WOW je možné počúvať v Trenčíne až na troch frekvenciách a v Bánovciach nad Bebravou na dvoch frekvenciách.

Ďalšie novinky predstavíme už čoskoro, tešiť sa môžete napríklad na nové tématické streamy Rádia WOW.

mapapokr

 

 

Rádio WOW už aj v Púchove, Považskej Bystrici a Dubnici n.V.
Ohodnoť článok

Žiadny komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.