Maduar má nový vydarený singel s Ivanou Bagovou – ZÁZNAM ROZHOVORU

Maduar oslavuje tento rok 30. narodeniny, počas svojho pôsobenia na hudobnej scéne vyprodukoval 11 #1 hitov a získal mnohé ocenenia – Skupina roka podľa ZAI, 2 Platinové a 3 Zlaté platneStrieborný Slávik, atď. V rokoch 2014 a 2015 absolvoval viac ako 80 vystúpení v CZ, SK a USA vrátane účasti na megashow Davida Hasselhoffa pre 12 000 ľudí, či open air koncertu vo svojom rodnom meste pre 4 000 ľudí.

Pri tejto príležitosti sa skupina vracia do česko slovenského éteru s horúcou novinkou s názvom CAN U FEEL IT, ktorú pripravila v spolupráci s Ivannou Bagovou, víťazkou Hlasu Česko Slovenska! Vypočuť si ju môžete v podcaste nižšie.

Kapela pri príprave singla Can U Feel It nič nenechala na náhodu. Mastering skladby zverila skúsenému producentovi v Holandsku, ktorý spolupracuje s poprednými európskymi tanečnými hviezdami a pre Maduar pripravil 2 verzie skladby. Do rozhodovania o výbere tej konečnej bolo zapojených aj 50 vybraných českých a slovenských DJ-ov, ktorí dostali v predpremiére k dispozícii obidve verzie singla na otestovanie a pomohli svojimi postrehmi zvoliť tú lepšiu. Viacerí z nich sa zhodli na tom, že sa jedná o najvydarenejšiu tanečnú vec z produkcie Maduaru od čias Do It.

Vypočujte si záznam rozhovoru zo živého vysielania v Rádiu WOW.

 

Maduar má nový vydarený singel s Ivanou Bagovou – ZÁZNAM ROZHOVORU
Ohodnoť článok

Žiadny komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.