Silvester 2014 s Rádiom WOW! Čo nás čaká?

silvesterRádio WOW i tento rok pripravilo pre svojich poslucháčov zaujímavý program, ktorý Vás zaručene pobaví a rozveselí. V dopoludňajšom vysielaní nebude núdza o vtipy a silvestrovskú hudbu, ktorú bežne nehrávame a ktorú Vám nezahrá žiadne iné rádio! Vtipmi môžete prispieť i Vy, stačí nám ich poslať do štúdia na adresu studio@radiowow.sk alebo cez náš webformulár. Ak sa zmestí do 160 znakov tak aj formou SMS v tvare: WOW (medzera) a text na číslo 7509 (cena 20cent).

Počas silvestra budeme vysielať i Vaše pozdravy a priania a zaujímať nás budú i Vaše predsavzatia do nového roka. Svoje predsavzatia Vám prezradia i naši moderátori.

Silvester v Rádiu WOW bude jednoducho interaktívny!

Po 14:00 budeme vysielať silvestrovský YEARMIX 2014, ktorý namixuje DJ PMC priamo z Brna. Ide o nadupanú rekapituláciu najúspešnejších párty songov za rok 2014. YEARMIX 2014 budete môcť počuť exkluzívne len na Rádiu WOW a Rádiu Kiss Hády. Reprízu Vám ponúkneme na nový rok od 01:00.

Samozrejmosťou bude odpočítavanie polnoci a prvé minúty nového roku budú patriť spomienkovým tanečným hitom 90-tych rokov.

 

NALADIŤ CEZ WEB

 

Silvester 2014 s Rádiom WOW! Čo nás čaká?
Ohodnoť článok

Žiadny komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.