Vyhrajte vstupenky na Kristínu – Horehronie Tour

Fanúšikovia a fanúšičky Kristíny sa môžu tešiť aj na Horehronie Tour 2015, počas ktorého interpretka navštívi šesť slovenských miest. Okrem toho sa zastaví aj v piatich českých mestách, pričom v Prahe s ňou vystúpi špeciálny hosť Vašo Patejdl. „Odznejú všetky moje najznámejšie piesne ako Pri oltári, Stonka, Ešte váham, V sieti ťa mám, Odpúšťam, Horehronie a iné. Samozrejme, že nezabudnem a zaspievam aj moju najnovšiu vtipnú vec Ta Ne. Jedna zo zastávok na mojom turné bude aj Lucerna v Prahe, kde privítam vzácneho hosťa Vaša Patejdla,“ objasnila rodáčka zo Svidníka.

Termíny slovenskej časti Horehronie Tour 2015:

23. októbra – Námestovo, Barón pub
11. novembra – Lučenec, Kino Apollo
25. novembra – Topoľčany, Mestské kultúrne stredisko 
26. novembra – Trenčín, Dom Armády Trenčín
3. decembra – Kysucké Nové Mesto, Mestské kultúrno-športové stredisko
16. decembra – Košice, Spoločenský pavilón

Vstupenky zakúpite v sieti Ticketportal už teraz.

.

Súťaž o vstupenky

Vstupenky na 25.novembra bude možné vyhrať aj v Rádiu WOW. Stačí nás pravidelne počúvať v termíne od 1.11 do 15.11 a počas viacerých popoludní budeme hrať o 10 vstupeniek.

Súťaže sa môžete zúčastniť aj formou SMS na číslo 7010 od 14.10. v tvare :
WOW (medzera) KRISTINA a odpoveď na otázku: Odkiaľ pochádza Kristína?.

Príklad SMS: WOW KRISTINA MESTO. Cena spätnej SMS z čísla je 1,00 €.

.

Vypočujte si aj novú pieseň Na vysokej skale

Slovenská speváčka Kristína a hudobník Robo Grigorov zverejnili spoločnú pieseň Na vysokej skale. O hudbu novinky sa postaral Martin Kavulič, autorom textu je Kamil Peteraj.

„Duet je o chémii. Nie vždy chémia zafunguje a dá pesničke ďalší rozmer. Myslím, že v tomto prípade sa to podarilo, pesnička má energiu a aj Robo, aj Kristína do nej vniesli všetko, čo dobrý song potrebuje. Dosť ma tá pesnička teší už aj preto, že v dobe plnej ‚fejkov‘ a napodobenín znie celkom prirodzene a novo. No a téma? Možno aj dosť aktuálna. Trebárs sa dá popremýšľať o tom, čo je to vlastne tá klietka dnešnej slobody, ktorá sa v texte spomína. Lebo zdá sa, že niet kam uniknúť. Iba ak len na tú vysokú skalu,“ uviedol Kamil Peteraj, ktorý v septembri veľkolepo oslávil 70. narodeniny.

28-ročnej interpretke sa spolupráca s 51-ročným Grigorovom veľmi páčila. Hudobník, ktorý má na konte hity ako Povedzme, Dvaja či Modlitba lásky, vlani pokrstil aj speváčkinu výberovku Tie naj (2014). „S Robom som spolupracovala už v minulosti. Jeho pieseň Po víne sme si spolu zaspievali na Miss Slovensko 2009. Odvtedy som veľmi túžila urobiť s ním niečo vlastné a nové. Aj keď to trvalo šesť rokov, podarilo sa. Na svete je skladba, ktorá má veľmi pozitívny a energický náboj. Robo je skvelý spevák a človek. Jeho profesionálny prístup pri práci a tvorbe ma vždy veľmi inšpiroval. Pri tejto skladbe, ktorá vznikala asi tri mesiace, sme sa oveľa lepšie spoznali a zblížili. Pracovalo sa mi s ním veľmi dobre. Je to zásadový a pritom naozaj zábavný človek. Som rada, že sa nám podarilo urobiť túto skvelú pieseň,“ povedala

Vyhrajte vstupenky na Kristínu – Horehronie Tour
Ohodnoť článok

Žiadny komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.