Spúštame pravidelné spravodajstvo! Vypočujte si ukážku

Už od pondelka 23.11. začína pre Vás pripravovať pravidelné spravodajstvo vždy o celej hodine. Prvé správy budú vysielané už o 6:00 hodine a posledné o 15:00. Rádio WOW doteraz oficiálne správy nemalo, všetky dôležité témy sa vysielali v rámci bežného vysielania počas hodiny. Obsahom správ budú i regionálne témy, nielen celoslovenské. Pripravovať ich budeme v spoluprácu s občianskym združením Rádio WOW Horná Nitra, o.z. ktoré podporujú občania a firmy, ktorým záleží na vyššej informovanosti ľudí z regiónu.

Ako uviedol Patrik Bujna, programový riaditeľ rádia: „posledný prieskum počúvanosti, ktorý sme si dali spraviť v agentúre Mediaresearch ukázal, že Rádio WOW počúvajú prevažne ľudia vo vekovej kategórií 24-35 rokov, preto sme sa rozhodli výjsť im v ústrety a ponúknuť im to, čo ich zaujíma. Taktiež od pondelku jemne meníme playlist, viac priestoru dostane hudba 00-tých rokov ale i 90-tych rokov.“

Ak máte tip na reportáž z regiónu, píšte na region@radiowow.sk, pokiaľ máte rôzne kultúrne pozvánky a tlačové správy, posielajte ich priamo správarom na spravy@radiowow.sk.

Ukážka správ:

Spúštame pravidelné spravodajstvo! Vypočujte si ukážku
5 (100%) Celkom 4 hlas[ov]

Žiadny komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.