V Partizánskom vybuchla bomba! Takto si robia srandu mladí

Dňa 27.12.2015 neznámy páchateľ nahlásil bombu v disko klube na námestí v Partizánskom. Zatiaľ, čo policajní pyrotechnici prehľadávali už po druhý krát priestory, túto situáciu využil neznámy mladík, ktorý nakrútil provokatívne video.

Následne ho umiestnil na portál mojevideo.sk. Robí v ňom akože reportáž a podľa reakcií ľudí, dosť nechutným spôsobom. Aký máte názor vy?

 

Čo sa stalo v Partizánskom?

Už po druhý krát páchateľ nahlásil bombu v disco klube práve počas plnej prevádzky. Polícia by mala v súčastnosti už mať zoznam podozrivých a tak po páchateľovi intenzívne pátra.

V Partizánskom vybuchla bomba! Takto si robia srandu mladí
Ohodnoť článok

6 komentárov

 • Henrieta 29. decembra 2015 Odpovedať

  Ze provokacne video 😀 Chalan sa zabaval, sam povedal, ze to nebolo urcene pre verejnost. Radiowow sa snazi prebrat tipky.sk know-how? Ste trapni.

 • uzivatel123 28. decembra 2015 Odpovedať

  Chcel by som sa ospravedlniť všetkým ktorých toto video urazilo alebo sa ich nejakým sposobom dotklo. Mojím úmyslom v danej chvíli bolo zabaviť kruh blízkych ale video sa dostalo do nesprávnych rúk a skončila na tomto servery. A taktiež prosím administrátora aby video odstránil.

 • hhh 28. decembra 2015 Odpovedať

  uplne top bola som pri natacani

 • sandra 28. decembra 2015 Odpovedať

  Moja rec tiez si nemyslim ze by to bolo provokativne video a ze sa trochu nieto zabava nieje protizakonne .A ze pouzil meno Jozef Kubani asi prve co ho napadlo 🙂

 • Roxy 28. decembra 2015 Odpovedať

  Konecne som sa na niecom originalnom zasmiala 🙂 podla mna asi radio WAW nepozna srandu mali ste si nieco svoje natocit a nie kradnot cudzim videa a kritizovat aby ste boli zaujmavi smutne …a chalanovy palec horee :))lepsie by to nenatocil nik :)))flasa to zabila :)))

 • Jozef Kubáni 28. decembra 2015 Odpovedať

  Mal by som sa rozčúliť,že ten pripitý chudáčik použil moje meno,ale nerozčúlim sa.Blahoslavení duchom chudobní….:)

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.