Bomba v Partizánskom! Aktuálne informácie

Anonym nahlásil na tamojšom štadióne bombu. Neuviedol však na ktorom a tak  hasiči, polícia i pyrotechnici zasahovali na zimnom štadióne, futbalovom i v športovej hale. V čase 19:30 sa bombu nepodarilo objaviť. Pobúrení sú však viacerí rodičia, keďže bol zrušený tréning na zimnom štadióne.

Bombu nahlásil nemenovaný žiak Základnej školy a ako uviedol primátor Partizánskeho Jozef Božik „čakal, čo sa bude diať“. To bol pravdepodobne jeho jediný úmysel. Volajúceho sa už podarilo identifikovať, teraz ho čakajú problémy.

Vyjadrenie primátora Jozefa Božika v plnom znení:

„Dnes o 16,30 hod. som dostal informáciu, že niekto zavolal a oznámil, že na štadióne v Partizánskom je bomba. Nahlásil to na číslo 150. Polícia a HaZZ SR sa pustili do akcie. Keďže nebolo povedané, na ktorom štadióne je bomba, tak sa museli vypratať zimný štadión, futbalový i športová hala. Čakalo sa na psovoda a zásah bol riadny tak ako keby sa vyhrážal terorista. Vďaka technike sa v krátkom čase podarilo vypátrať malého chlapca, žiaka ZŠ, ktorý pri vypočúvaní povedal, že to urobil preto, aby zistil čo sa bude diať… Nuž i toto je forma „využitia voľného času“. Možno si myslel, že to bude sranda a nepočítal s dôsledkami takéhoto žartu. S vyhrážkami a bombami sa nežartuje. Istotne urobil vrásky na čele svojich rodičov a nemalý problém i sám sebe. Chcem vás poprosiť, aby ste práve tento prípad využili ako odstrašujúci príklad, aby sa situácia už neopakovala.“

 

 

Autor: Martin Jursa, Rádio WOW Horná Nitra, o.z.
Zdroj: FB

Pokiaľ chcete v regióne nezávislé spravodajstvo aj naďalej, pomôžte nám ho tvoriť kvalitne. Venujte 2% z daní alebo malý pravidelný príspevok nášmu občianskemu združeniu, ktoré prevádzkuje tento blog. Info TU.

Bomba v Partizánskom! Aktuálne informácie
4.8 (96.67%) Celkom 6 hlas[ov]

Žiadny komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.