Do modernej domácnosti patrí moderný internet

Čisté línie, zladené farby, kvalitné materiály, ale hlavne množstvo gigabajtov. Aktuálne trendy v bývaní už dávno nie sú iba o konštrukcií domu, či prevedení interiéru, ale aj o najnovších chytrých prístrojoch na ovládanie všetkého možného, od kúrenia po vysávač. Internet TO.doma od SWANu prináša možnosť byť smart do každej domácnosti vďaka najmodernejšej LTE sieti.

Základom každej smart domácnosti je stabilné a rýchle pripojenie k internetu. Bez neho nie je možné na diaľku skontrolovať deti alebo nechať chladničku, aby sama objednala potraviny, ktoré chýbajú. Väčšina z nás si už zvykla, že ak chceme dobrý internet, musíme si nechať do bytu zaviesť kábel. Ideálne pod parkety aby nešpatil a nezavadzal. Zastaranú kabeláž si potom nechávame ako spomienku na časy dávnej slávy, aj keď technológie idú neustále dopredu aj v oblasti internetu do domácnosti.

Oproti starej kabeláži má nová bezdrôtová technológia viacero výhod. LTE internet funguje na rádiovej sieti, ktorá spĺňa požiadavky aj tých najnáročnejších zákazníkov. Signál zachytí malá vonkajšia anténka, v interiéri sa potom šíri cez silné WiFi koncové zariadenie, ktoré je spolu s anténou súčasťou balíka TO.doma. Navyše, ani v budúcnosti sa nemusíte obávať, že vám technici budú musieť “rozbombardovať” dom, byt alebo záhradu.

Vďaka stabilite a rýchlosti LTE siete je možné cez TO.doma od SWANu pripojiť všetky počítače a mobilné zariadenia v domácnosti, a k tomu si dom premeniť na inteligentného pomocníka, vďaka ktorému je bývanie pohodlnejšie a bezpečnejšie. Veď, kto by nechcel mať pod kontrolou napríklad spotrebu tepla a energií, ale aj istotu, že za internet neplatí viac, ako treba.

V okrese Bánovce nad Bebravou si môžete Internet TO.doma od SWANu objednať u lokálneho „montéra“ fy. RadioNET s.r.o.,Nám. Ľ.Štúra 6/6, Bánovce nad Bebravou, kontakt: 038 202 12 12, 0948 651 651 alebo na webe swan.sk

Do modernej domácnosti patrí moderný internet
5 (100%) Celkom 2 hlas[ov]

Žiadny komentár

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.